Motivační a relaxační Divý kalendář 2022

390 Kč / ks
Skladem

Motivační a meditační kalendáře vytvořený speciálně se záměrem podpořit ženskost, propojení s přírodou a jejími cykly.

Součástí kalendáře jsou inspirační obrázky, texty a relexační omalovánky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Divý kalendář: Průvodce kolem roku 2022.

Vznik kalendáře byl inspirován tanečně divadelním projektem Divé ženy, ze kterého pochází většina fotografií. Současně je ale silně ovlivněn i novým projektem ŽENA JE ZMĚNA, který choreograficky rozpracovává téma cykličnosti a přirozené proměnlivosti přírody během kola roku. Cílem projektu, podobně jako cílem tohoto kalendáře, je podpořit vědomí provázanosti proměnlivosti přírody s proměnlivostí a vývojem našich životů a dílčích cyklů.

Kalendář obsahuje:

  • prostor pro záznamy v jednotlivých dnech v měsíci.
  • přehled zajímavých událostí
  • inspiraci pro zamyšlení, tvoření či aktivity pro každý měsíc
  • relaxační omalovánky
  • lunární kalendář pro každý měsíc
  • inspirativní fotky k tématu jednotlivých měsíců v rámci kola roku

 

Do kruhových lunárních kalendářů si můžete zakreslit fáze měsíce (pro orientaci stačí plné kolečko pro nov a prázdný kruh pro úplněk) a své nálady, pocity, chutě, úspěchy apod. I při velmi stručných poznámkách nejspíš objevíte zajímavé souvislosti svých nálad, chutí a tendencí s fázemi svého cyklu.

Při vybarvování mandal, obrázků a omalovánek se můžete zamýšlet nad tématy jednotlivých měsíců, pohanských svátků a přechodových období roku, které jsou v kalendáři popsány.

S kalendářem můžete pracovat jako se záznamníkem, diářem či inspirativním zdrojem. Je interaktivním průvodcem kolem roku, kterého můžete mít každý den při sobě (třeba i jen aktuální jednotlivé listy k danému měsíci).

Autorkou kalendáře, většiny kreseb, básní a textů je lektorka a choreografka Mirka Papajiková. Přípravu podkladů a korekturu zajistila Martina Arnoštová. Autory fotografií jsou Florian Divi, Matěj Šimek, Ondřej Myšák a Jakub Hrab.

 

Osobní předání je po domluvě možné v Litoměřicích, v Kutné Hoře a v Praze (na Ládví, na I.P.Pavlova, na Vinohradech i jiných místech).