Motivační a relaxační Divý kalendář 2022

390 Kč / ks
Skladem

Motivační a meditační kalendáře vytvořený speciálně se záměrem podpořit ženskost, propojení s přírodou a jejími cykly.

Součástí kalendáře jsou inspirační obrázky, texty a relexační omalovánky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Divý kalendář: Průvodce kolem roku 2022.

Vznik kalendáře byl inspirován tanečně divadelním projektem Divé ženy, ze kterého pochází většina fotografií. Současně je ale silně ovlivněn i novým projektem ŽENA JE ZMĚNA, který choreograficky rozpracovává téma cykličnosti a přirozené proměnlivosti přírody během kola roku. Cílem projektu, podobně jako cílem tohoto kalendáře, je podpořit vědomí provázanosti proměnlivosti přírody s proměnlivostí a vývojem našich životů a dílčích cyklů.

Kalendář obsahuje:

  • prostor pro záznamy v jednotlivých dnech v měsíci.
  • přehled zajímavých událostí
  • inspiraci pro zamyšlení, tvoření či aktivity pro každý měsíc
  • relaxační omalovánky
  • lunární kalendář pro každý měsíc
  • inspirativní fotky k tématu jednotlivých měsíců v rámci kola roku

 

Do kruhových lunárních kalendářů si můžete zakreslit fáze měsíce (pro orientaci stačí plné kolečko pro nov a prázdný kruh pro úplněk) a své nálady, pocity, chutě, úspěchy apod. I při velmi stručných poznámkách nejspíš objevíte zajímavé souvislosti svých nálad, chutí a tendencí s fázemi svého cyklu.

Při vybarvování mandal, obrázků a omalovánek se můžete zamýšlet nad tématy jednotlivých měsíců, pohanských svátků a přechodových období roku, které jsou v kalendáři popsány.

S kalendářem můžete pracovat jako se záznamníkem, diářem či inspirativním zdrojem. Je interaktivním průvodcem kolem roku, kterého můžete mít každý den při sobě (třeba i jen aktuální jednotlivé listy k danému měsíci).

Autorkou kalendáře, většiny kreseb, básní a textů je lektorka a choreografka Mirka Papajiková. Přípravu podkladů a korekturu zajistila Martina Arnoštová. Autory fotografií jsou Florian Divi, Matěj Šimek, Ondřej Myšák a Jakub Hrab.

 

Osobní předání je po domluvě možné v Litoměřicích, v Kutné Hoře a v Praze (na Ládví, na I.P.Pavlova, na Vinohradech i jiných místech).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení