Představení Divé ženy

121 Kč / ks
Skladem

Tanečně divadelní představení o opravdových ženách a mužích - ZÁZNAM Z DERNIÉRY PŘEDSTAVENÍ 24.11.2021

Tanečně divadelní představení o opravdových mužích a hlavně o ženách, o našich maskách, obavách, bojích a hysteriích, ale i o našich nadějích, vzájemné podpoře a kontaktu s vnitřní moudrostí.

Jak rozvíjet ženskost a neodcizovat se mužům?

Kdy nejsme DOST a kdy jsme zase MOC?

Jak nás mohou muži podpořit a jak my je?

Jak vycházet s ostatními? Jak vycházet sami se sebou?

To jsou hlavní témata našeho vyprávění příběhů o cestě k sobě, autenticitě a sebevědomí. Cílem představení je tyto příběhy sdílet pro podporu opravdovosti, lásky a (sebe)vědomí nás všech.

Více informací: http://mirkapapajikova.cz/dive-zeny/

Detailní informace

Detailní popis produktu

Program představení:

INTRO
Nastínění hlavního motivu: šaty jako vliv společnosti, objevování, zvykání si na sebe, pocit, že díky nim mohu ovládat okolí a zjištění, že šaty mohou ovládat mě, a že dokonce díky nim mohu být ovládána ostatními; vstupování do vztahu z motivu moci vedoucí k destrukci.

CHŮZE
Procházíme životem zavřeni do svých malých světů zářících z displeje telefonu. I kdybychom byli schopni vystoupit a sundat svou masku, nikdo jiný to neuvidí, a tak se míjíme dál.

POTKÁNÍ
Potkáváme se. Rozumíme si nebo do sebe narážíme podle toho, jak dokážeme nacházet harmonii a komunikovat, a podle toho, jak dobře víme, co vlastně chceme.

NASUPENOST
Když nedostaneme, co chceme, umíme se opravdu hodně rozčílit.

NEVINNOST
Křehkost a nevinnost nerozumí zlobě, která ji v zápalu srazí na zem. Smutek vystřídá inspirace, kontakt s vnitřní radostí a lehkostí.

NAIVITA
Proplouvání na obláčku z růžového závoje, vše je snadné a plné něhy.

KONFORMITA
Společnost s dobrými úmysly bere dívce naivitu a učí ji, jak správně zapadnout do dospělého ženského světa.

NAUČENÁ SVŮDNOST
Hlavně je důležité být sexy, jinak tě nikdo nebude chtít. A taky se snaž být lepší než ostatní, ale dělat bys určitě měla jen to samé, co ostatní.

TAKOV Ý NORMÁLNÍ DEN
Hlavně je potřeba stihnout vše v práci, pravidelně cvičit, myslet na sebe, občas se pobavit, stihnout uklidit, uvařit, oběhat úřady, skočit sem a taky tamhle…

VĚDOMÍ
V bodě nejhlubšího vyčerpání, kdy už se musíme zastavit, přichází světlo  vědomí, které nám vlije energii do těla, máme pocit, že teď už víme, „o čem to je“, že už víme všechno… a pak najednou přijdou muži (a všechno je zas při starém).

INTERAKCE S MUŽI
Hrajeme spolu hry – na sexualitu, na emoce, na energii, na moc… Když vás dostaneme na kolena, máme na chvíli pocit vítězství, ale ke komu se pak přitulit?

CHCI – NECHCI
Někdy jsme jako dvě – jedna tě chce mazlit od rána do večera a druhá si říká, že by to bylo přece hloupé, že se to nehodí a už vůbec ne zrovna teď, když jsme rozhádaní…

BAZÁREK
Když muži utečou, je na čase věnovat se nějaké trendy, lifestyle, upcycling aktivitě pro dobro planety.

BOJ O MUŽE
Jakmile se objeví muž, musíme ho dostat, použít své ženské zbraně. Hlavně už nebýt single. A navíc se na mě už třikrát usmál, takže jsem určitě jeho typ.

HYSTERIE A UKLIDŇOVÁNÍ
Zjištění, že tudy cesta nevede, nás dovádí k zoufalství. Jediné, co mě může doopravdy uklidnit, je být viděna a být přijata i v t omhle šíleném stavu.

ODEVZDÁNÍ
Pouštím vzájemný boj a odevzdávám vše, co není „moje“.

ŽENSKOST
Zažívám podporu žen, souznění a propojení.

DARY
Projevuji svoje dary a svou jedinečnost. Cítím podporu ostatních a mohu zářit spolu s nimi.

PODPORA MUŽŮ
Podporuji muže. Dávám jim prostor. Nepotřebuji je vlastnit nebo ovládat. Užívám si jejich energii, když jsou ve své síle.

SPOLEČNÝ ZÁVĚR
Užívám si svou roli v celku, cítím podporu a s láskou podporuji ostatní.